skicēts barcamp

Neko dižu es nerakstīšu. Ieskanēju pāris sazīmētās skices (kuras es sākumā biju domājis pārzīmēt, bet pārzīmēts nebūtu “tas”) un izlieku tautās. Tad nu vairāk skiču nekā teksta:
barcamplv skice 1
1. Rosība ap prezentāciju grafiku. Es domāju, ka tā rosība pazudīs, tiklīdz visi sarakstīs savos blociņos prezentācijas, kuras viņiem interesē, tomēr aktivitāte nezuda arī vēlākos prezentāciju starplaikos. Tas arī bija vieglāk – ejot garām paskatīties vai nav kaut kas izmainījies un atrast esošajā laikā sev labāko prezentāciju (pēc nosaukuma).
2. Atklāšana. Tradicionālā informācija. Sponsori.
3. “Trafiks” dažādās prezentācijās.
barcamp skice 2
4. Tur Йоха (skicē ar zirgasti) un blogeris no Kazahstānas, ja nejaucu. Йоха runaja krieviski un kazahstānietis (vārds aizmirsies) tulkoja uz angļu valodu :).
5. Йоха‘s un Maksima prezentācija par JoCast. Tur tas Salvador ir viņu trusis 🙂
6. Ukrainas sociālā tīkla lapa ar visādām fīčām. Nūū..prezentācija nebija pati garlaicīgākā no visām, bet nekas paliekošs.
barcamp skice 3
7. drauiem.lv Liberta prezentācija. Bija interesanti. Gan jau tikai tāpēc, ka tā .lv. Būtu es ukrainis, tad vairāk interesētu 6.punktā ierakstītais.
8. tribīnes prezentācija par pašu tribine.lv.
barcamp skice 4
9. –
10. Ārčija prezentācija par to, kāpēc nevajadzētu blogot.
barcamp skice 5
11. Šī man gāja pie sirds prezentācija. Laikam jau vainīgi paši prezentētāji (Krievija/Maskava/Microsoft Russia). Īpašu interesi klausīties radās kādā otrajā slaidā, kad ieraudzīju php + Ajax.. būtībā nekas īpašs, ja es nebūtu sajaucis un iedomājies savā baškā “php+Axapta” un domāju, kādā sakarā viņiem (MS Axapta) php savienot ar Axaptu utt. Savu gļuku atklāju tikai tad, kad viņi nodemonstrēja. es domaju, kas par.. :)) tad aizgāja.. 🙂 nu neko. bij okē, kopumā.
12. Internet Tabletki. Mazi plaukstdatori. Tas Gagarin un СОЮЗ tur tādā sakarā, ka pirmo ierīču nosaukumi tādi vai iekšējās sistēmas nosaukumi – kaut kas no tā. Tjip, somu firma, cik sapratu, bet lielākā daļa izstrādātāju krievi. Tāpēc.
barcamp skice 6
13. par Java un PHP platformām un izstrādi uz tām. Atšķirībām.. nū , teorētiskais.
Rīt gribu redzēt Pecha Kucha 🙂 un kopumā pozitīvisms. juhuu
http://barcamp.lv


9 Replies to “skicēts barcamp

  1. Ļoti smuki sazīmēts 🙂 Garos citu blogeru barcamp aprakstus tāpat nelasītu, jo neinteresē, bet tu piešķir savai reportāžai šarmu!

  2. alus, simbel, andrisp un valdi – priekaa 🙂 man isteniiba laikam vairak skaidrs, kas tur tika staastiits paskatoties uz skiceem, bet nu kkas jums arī apmeeram.
    uldi: Liberts stastija par viltus profiliem un to, ka viltus profila bilde ir baig sexy un smuk,smuk un dzivesvieta parasti ir vai nu Parīze, Vīne vai Varakļāni 😀 laikam baig iepatikušies tie Latvijai :)))
    Šos varbūt rīt izlikšu uz vietējā FLICKR stenda, ja vieta būs un ļaus :))

  3. Vareni tablešprezentācija uzzīmēta! =) Nāksi pie mums uz Tabļetovku #3? Pirksim tev dzērienus =))
    — sīkais, briļļainais, ar izbīdamo tableti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *