Blogā izvietoju zīmējumus. Dažreiz gadās izvērsties vairāk nekā 500 pikseļu platumā (tas ir manu zīmējumu platuma standarts internetā). Negribētu saukt šos zīmējumus par karikatūrām, bet ja liekas, ka tā jāsauc, tad sauciet. Angļu valodā ieķēries vārds “thinkdraws”, kas gan jau nav līdz galam pareizi, bet skan labi. Latviešu valodā gribētos saukt “domzīmes”, bet tas savukārt norāda vairāk uz kaut kādām zīmēm. Vispār, ja šis zīmējums kādam izraisa pārdomas, tad tas var būt arī kā zīme. Nē, labāk “domskices”. Sarunāts – oficiālie nosaukumi: domskices un thinkdraws .Tulkošana

Ja redzi kādu zīmējumu, kuru tu varētu iztulkot uz angļu, krievu vai vācu valodu, tad lūdzu palīdzi man un iztulko 😉

Tulkojumi būs vajadzīgi, ja es kaut kad izdomāšu, ka jātaisa vēl kāda zīmējumu grāmata. Piemēram, angļu valodā. Tad Tavs tulkojums tiks tur iekļauts ar visu atsauci uz tevi (vai tas būtu norādītais segvārds vai/un interneta vietnes adrese. Epasts netiks rādīts – tā vākšanai ir tikai informatīvs nolūks. Piemēram, paziņot, ka tukojums tiks izmantots. Bet, protams, visi šie lauki nav obligāti.)

Tā izskatās apstiprinātais tulkojums uz angļu valodu.

Apdruka

Ar apdruku ir diezgan vienkārši no Tavas puses, bet sarežģītāk no manas.. Tu viegli vari nobalsot par kādu zīmējumu, ka vēlies šādu apdruku,

bet tad nāku slinkais es un skatos vai man pietiek laiks to darīt. Jā, mēģināšu visiem palīdzēt, bet ja būs balsojums par dažādiem zīmējumiem,  tad būs ilgāk jātaisa. Un vairāk vērā ņemšu tos pieprasījumus, kuru būs vairāk uz kādu konkrētu zīmējumu.
Raksti piezīmes, ja ir tādas. Piemēram, ka vēlies “dizainu uz tumša krekla” vai “neiekļaut rozā krāsu”, vai “paredzēts bērniem” utt.

Creative Commons / Ierobežota, bet tomēr brīvībiņa

http://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/3.0/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *