hmm.. Zīmēšana kā vaļasprieks un vienkārši prieks, bet algojos jomā kā katram trešajam: programmēšana uz web lietām (minimāli uz ne-web). Zīmēju pārsvarā nu jau uz baltām A4/A5 lapām, bet agrāk blociņos (20.blociņa jubileja jau notika ) ar parasto pelēko zīmuli (tagad vairāk gan ar automātisko, jo parasto bieži asināt vajag). Katrā blociņā pa 92-96 zīmējumiem. Tikai pirmajos blociņos mazāk. Sākot ar bloga uzturēšanu vairāk esmu sācis zīmēt uz baltām A4 lapām.
Šajā lapā bieži neizvietoju tekstus, ko sanāk sarakstīt, bet apkopoju ar māsu grāmatiņā. Pirmā no tām “Sastādi man kompāniju “, kura vairs nav pārdošanā. Palika tikai daži eksemplāri, lai kādam uzdāvinātu kādreiz.
Mareks Ruskuls
Otrā grāmata “Vienā Kadrā “, kuras tapšanā iesaistījās vairaki cilvēki. Vairāk par grāmatu var izlasīt “Vienā Kadrā” sadaļā.
Vienā Kadrā
Ir bijušas divas izstādes. Viena bija sen, sen Rēzeknē kāda pasākuma ietvaros (neatceros ), bet tēma par narkotikām. Otrā jau bija personīgāka un atradās Jelgavā ar nosaukumu “Zim”.
Izstāde Jelgavā
Izstādē bija izlikti tikai zīmējumi no blociņiem (tātad ar rūtiņām), tāpēc vēl viens nosaukums varētu būt “Rūtiņš”. Ja tomēr saņemšos vēl vienu izstādi uzrīkot, tad šeit to noteikti paziņošu.
Sen sapņots izveidot multfilmu un tas arī tika vienreiz izdarīts. Pirmā mana multfilma “Ne tikai ” ir tikai 1minūti un 26 sekundes īsa. Ja sākat skatīties un nedzirdat nekādu skaņu, tad tas ir normāli.. skaņa netika iekļauta (tehniskas problēmas).

pagaidām viss! 🙂 lai Dieva miers tiem, kuri tam tic un lai pārējiem tāds miers, kā ticīgajiem.
– Mareks Ruskuls ( nosūtīt e-pastu )