U Iesniedz arī savu ideju, lai mēs to uzzīmētu! •  

Mērķis

Lai tiktu uzzīmētas idejas, kas parasti netiek uzzīmētas, jo idejas autors nevar tās uzzīmēt. Un ja šis cilvēks vēlas, lai šo ideju kāds uzzīmē, tad šeit tas ir iespējams.

+ "saražot" vēl vairāk zīmējumu :)

Kā arī mudināt zīmēt prieka pēc, nevis tikai naudas

Pakļautie

Nav neviena tāda. Tu brīvi izklāsti savu ideju un mākslinieks to uzzīmēs, ja viņam patiks. Tieši tā - "ja patiks". Māksliniekam nav obligāti jāzīmē zīmējums. Ja tas viņam nepatīk, tad ir iespēja atteikties. Šajā gadījumā zīmējuma apraksts nonāk uz saucamā "Ideju dēļa" (tas redzams tikai māksliniekiem). "Ideju dēlis" tiek papildināts arī gadījumā, ja tiek nokavēts termiņš. Jebkurš mākslinieks drīkst paņemt no zīmējumu, kas atrodas uz "ideju dēļa" un uzzīmēt to. Tā ka vismaz zīmējums tika uzzīmēts.

Galvenā doma "Dot gan zīmējuma autoram, gan māksliniekam pēc iespējas lielāku brīvību".

Termiņi

Tur ir iespēja norādīt termiņu, bet tas ir diezgan mazsvarīgi.. :) Tas drīzāk vajadzīgs, lai pasteidzinātu mākslinieku zīmēt - savādāk, pēc termiņa iztecēšanas, tas pieejams citiem māksliniekiem.

Tas kaut ko maksā?

Ja patika uzzīmētais darbs, tad pasaki "Paldies", bet ja ļoooti patika vai vienkārši gribi atalgot par pastrādāto darbu, tad ej uz mākslinieka profilu un atrodi iespēju ziedot (ja to neatrodi, tad nosūti vēstuli māksliniekam. Tur profilā jābūt iespējai "Nosūtīt vēstuli". Savādāk gan tas neko nemaksā.

Par to kodu, kas jāatceras

Kods ir kaut kāds burtu, skaitļu (drīkst būt jebkāds teksts), kuru izmantojot, Tu atlasi Tev zīmētos zīmējumus.

Ja nevēlies, lai kāds cits atver Tavu lapu, tad neizmanto:

jo tos var viegli uzminēt. Labs piemērs varētu būt "narko-o-o-o". Galvenais kaut kas specifisks.

Kāpēc nav uztaisīta iespēja reģistrēties ar savu lietotājvārdu un paroli? - Jo šajā lapā tā lieki apgrūtinātu lietotāju. Un šis zīmējumu saraksts nav informācija, kas varētu apdraudēt lietotāja privātās informācijas nozagšanu (tāda netiek te reģistrēta).


Izlasi arī kas rakstīts sadaļā "Autortiesības"