U Kas tas ir? •  

Palūdz māksliniekiem uzzīmēt kādu ideju!

Nesolām, ka obligāti uzzīmēsim, bet ja patiks un būs brīvs laiks, tad noteikti pacentīsimies vizualizēt Tavu ideju.
Vairākus ieteiktos zīmējumus vari apskatīt Galerijā. Tu vari sekot galerijas jaunumiem arī caur twitter.com , sekoman.lv vai rss.
Bet lai apskatītos, kā izskatās pieteikto zīmējumu lapa, izmanto kodu "test".

  1. Uzraksti zīmējuma aprakstu
  2. Aizpildi citus laukus, ja nepieciešams, apstiprini un gaidi
  3. Mākslinieks to var uzzīmēt, bet var arī neuzzīmēt :)
  4. Uzzīmēta zīmējuma gadījumā, tev tiek nosūtīts e-pasts (ja tas tika norādīts)
  5. Pārbaudīt zīmējuma gatavību, tu vari arī caur RSS barotni vai atrodot to šajā lapā pēc koda
  6. Ja zīmējums netiek uzzīmēts noteiktajā termiņā, tad to var uzzīmēt arī cits mākslinieks (tas pats notiek, ja mākslinieks atsakās zīmēt zīmējumu)

Tas ir pieejas kods, kas ir kā parole, lai piekļūtu taviem zīmējumiem. Visi, kas zinās šo kodu varēs apskatīt zīmējumus un to aprakstus. Bet viņi neredzēs tavu personīgo informāciju.
Kods nevienam nebūs redzams (arī māksliniekiem), izņemot tevi.

Papildus norādījumi
Vita Balckare Andis Reinbergs Signe Pērkone Artūrs Jansons Evija Oga Sofija Šudjajeva Blankija Egle Edgars Bumbulīc Mētra Jete Elizabete Saberova Monta Kukaine Gints Rudzītis Lariks Jemeļjanovs Anna Platpire Uģis Dreimanis Imants Kromāns Iluta Jakubovska Mikus Taurins Mareks Ruskuls Kristiāna Briede Diana Gile Kristiāna Kalēja

Ja norādīsi e-pastu, tad saņemsi paziņojumu, kad zīmējums būs gatavs. Nekur lapā tavs e-pasts nebūs redzams.

Daži mākslinieki raksta tekstu uz zīmējumiem un var izmainīt zīmējuma aprakstu. Tu vari norādīt, ka zīmējuma aprakstu nedrīkst mainīt.

Ja mākslinieks neuzzīmē šo zīmējumu norādītajā termiņā, tad ļaut zīmēt to citam māksliniekam. Ja atstāsi šo lauku neieķeksētu, tad pēc termiņa iztecēšanas tas var netikt uzzīmēts vispār. Tāpat arī, ja izķeksēsi ārā un mākslinieks atsakās zīmēt šo zīmējumu, tas nonāk miskastē. Lūdzu, dod iespēju arī citiem māksliniekiem vismaz mēģināt realizēt šo ideju → atstāj ieķeksētu!