Follow briiC on Twitter
7 Padalies/Share

“Vienā kadrā” atklāšana

Mans rīts un ceļš uz darbu tuvākajā laikā būs ar pieturvietu “Latvijas Pasts”. Tomēr palaidu dažus ziedotājus garām un nenosūtījām ielūgumus.. tomēr visi saņems grāmatiņas, tik atsūtiet savu adresi, kas vēl to nav izdarījuši.

portret.lv

(šis un turpmākie foto no portret.lv )

Par atklāšanu.. Es daudz neko neatceros. Ir galējie punkti . Piemēram, “telpa tukša, pilna, tukša”. Tas tāpēc, ka es atnācu, kad tur bija tikai Joha, tad sanāca mazliet skriešanas, domāšanas un visa sakārtošana (pa to laiku telpa piepildījās). Tad es mēģināju pastāstīt un daudz ko aizmirsu pieminēt. Tātad labošos.

Gribēju pateikt, ka abu grāmatu nosaukumus izvēlējās māsa. Protams, ņemot par pamatu kādu zīmējumu. Man nebij ne reizi iebildumu. Man pat būtu grūtāk izvēlēties. Tāpat bija ar pantiņu grāmatu sākumā :) un neko labāku es pašlaik nevaru iedomāties.

portret.lv

Vēl bija interesants fakts, ka apmēram katrs trešais ziedojums nāca kopā ar novēlējumu “Lai izdodas!”.  Izdevās! :)

Tālāk prezentācijas komikss (bez paskaidrojumiem).

1

2

3

4

5

6

7

8

Atkārtošos, ka pusi neatceros, ko runāju. Un nemaz neatceros, kā jūs reaģējāt uz to visu.

Vispār man teica, ka tur nebija vietas, lai visi sanāktu (!) un dažiem bija jāgaida uz kāpnēm. Bet tam varētu būt izskaidrojums, ka ekrāns bija blakus ieejai un visi, kas ienāca turpat arī kaut kur apstājās ( + arī domāja, ka tālāk jau tāpat piebāzts un nav vietas. Vismaz tā izskatījās no ieejas puses.). Efekts sanāca tāds, ka lielākā daļa pie durvīm un nelaida pārējos, lai gan aizmugurē bija pabrīvāks (nebija tukšs, bet brīvāks).

Tad pēc runāšanas es domāju, ka parakstīšu pāris grāmatiņas un paklejošu apkārt, bet man to neļāva :)) Pirmās grāmatiņas parakstīju kājās stāvot, bet tad sapratu, ka nekā… vajag apsēsties. Un tā līdz pēdējam. Kad nebij ko parakstīt, tad palika daži draugi, komanda un ģimene. Tad ar beidzot tiku pie briiC nozīmītēm, kuras redzēju pie visiem pa atklāšanu, bet tikai ne pie sevis. Prezentācijā iteicu, ka ceptuve.lv (nozīmīšu ceptuve) 4.maijā bija dzimšanas diena, bet, pats to neapzinoties, sameloju, jo dzimšanas diena pārcelta uz 11.maiju. Turpat pie nozīmētēm bija iespēja paņemt trīs veidu pastkartītes no baddog.lv . Tiem, kam nav, meklējiet tās Baddog stendos.

portret.lv

Saņēmu arī daudz zīmuļus dāvānās. Krājumi papildināti aptuveni par 30 gab.

Atvainojos tiem, kurus nespēju sasaistīt caur vārdiem ar niku vai mājaslapu (man ir izteikta aizmāršība uz vārdiem. Bet sejas atceros).

Āāā, Inspired sagatavotos iedvesmas novēlējumus rādu arī jums :)) Tur arī var redzēt daļas no Aptiekas.

Tad dažās bildes: http://intelligent.lv/ru/viena-kadra/15354_24848.html

9

Plāni? Kad tikko sākām šo grāmatiņu, tad jau tad bija doma, ka tā jāizdod arī ENG versijā. Tad nu pie tā tagad strādāšu (strādāsim). Mēģināšu iesaistīt arī jūs ar palīdzību tulkošanā. Bet nu pagaidām nekas vēl nav sākts, jo vēl esmu šīs grāmatas noskaņās un darbos. Tas, protams, nav viss no plāniem, bet vairāk gan jau ar laiku.

Iegādāties? Pagaidām grāmatiņas var nopirkt pa tiešo no briiC.lv (sūtiet e-pastu uz briiClv@gmail.com norādot pasta adresi, kur nosūtīt grāmatu. Es jums nosūtīšu kā apmaksāt un tad tuvāko dienu laikā nosūtīšu arī grāmatiņu).

Bet varbūt jūs esat ieplānojuši apdrukāt kreklu un pirkt grāmatu? Pie manis to gan tā viegli nevar izdarīt, kā uzvelckreklu.lv , jo tur varēsiet iegādāties šo komplektu.

Kā arī davanas.draugiem.lv un galerija “Istaba”, bet visa aktuālākā informācija par pārdošanas vietām atrodama briic.lv/nopirkt/ . Cena: 5.10Ls.

Tie, kas domā, ka padārgi, bet tomēr vēlas iegūt savā īpašumā, jāklausās radio Naba – tur dažas grāmatiņas tiks izspēlētas balvās.

Un rīt eju nogādāt vēl pāris grāmatiņas uz pastu ;)

Paldies!

p.S. Ko aizmirsu pateikt?

7 komentāri

 1. Thumb up 0 Thumb down 0
  Posted 06.05.2009 at 22:20 | Permalink

  tā doma ar bikšu gumiju – grāmatzīmi ir graujoša :) un Ls 5.10 ir ļoti adekvāta cena (kaut arī mākslu naudā izmērīt nevar, imho).

 2. Thumb up 0 Thumb down 0
  Posted 06.05.2009 at 22:30 | Permalink

  Bija vēl variants likt krūštura lencīti, bet tomēr grāmata tāda vīrišķīga, tāpēc uzvarēja bikšu gumija :)

 3. Thumb up 0 Thumb down 0
  shurlis
  Posted 07.05.2009 at 06:49 | Permalink

  shurlis dikti smaida par narko! :o)

 4. Thumb up 0 Thumb down 0
  Posted 07.05.2009 at 08:32 | Permalink

  Pasākums bija super :) un visi draugi kas atnāk ciemos ir tāds WOW kur tu tik labu grāmatu dabūji :)) tā kā efekts ir panākts

 5. Thumb up 0 Thumb down 0
  Ilga
  Posted 07.05.2009 at 16:09 | Permalink

  Uz atvēršanu netiku, bet atbraucot no Slovākijas biju pārsteigta, saņemot paciņu ar grāmatu TIK ātri. Grāmatiņa izstatās lieliski-gan tās saturs,gan noformējums. Paldies, paldies, un man prieks, ka viss izdevās :)

 6. Thumb up 0 Thumb down 0
  mazs
  Posted 08.05.2009 at 16:03 | Permalink

  Bija dikti jauki! (pat Rudā safanojās par grāmatiņu) Vēl smaidu un vēl kādu laiciņu smaidīšu. Prieks par prezentācijas bildēm šeitan, jo runu atceros, bet no aizmugures bildes nemaz neredzējām.
  Nu, bet paaaaldies liels gan par zīmēšanu, gan par izdošanu :)!

 7. Thumb up 0 Thumb down 0
  ddwngs
  Posted 12.05.2009 at 09:14 | Permalink

  bljiiinchiiki!! kaa es shito palaid garaam 1:0 tavaa labaa :P
  bet tev vareetu buut jauns pavediens – “Kur palika laiks?”


Ir domas, kuras vēlies izteikt rakstiski?

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please leave these two fields as-is: